Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€  
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

  Slovenská pošta cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

Zobrazené produkty

Pexetrio - Zvieracie rodinky

Netradičná hra Pexetrio je variantom  klasického  pexesa. Hľadajte  trojice zvieracích rodiniek a užite si  spoločne  strávený čas zábavou.

Viac informácií

na sklade

8,40 €

Hodnotenia produktu

Napísať hodnotenie

Pexetrio - Zvieracie rodinky

Pexetrio - Zvieracie rodinky

Netradičná hra Pexetrio je variantom  klasického  pexesa. Hľadajte  trojice zvieracích rodiniek a užite si  spoločne  strávený čas zábavou.

Pexetrio zvieracia rodinka sú didaktické a zábavné hry, pri ktorých sa naučíte rozpoznávať rôzne zafarbenie        a podobu samca, samice a mláďaťa pri jednotlivých zvieracích druhoch. Zdokonalené pexeso ponúka niekoľko herných variantov.

Pexetrio zvieracia rodinka sú zábavné hry inšpirovaná pexesom, ktoré deti zároveň aj vzdelávajú. Hráči sa naučia pomenovať a rozoznať pri rôznych zvieratách  podobu samca, samice a mláďaťa podľa hesla "škola hrou". Okrem toho, že si hráči osvoja rozoznávať otca, mamu a dieťa rôznych zvieracích druhov zábavným spôsobom, rozvíja  sa aj ich logické myslenie a trénujú si  pamäť hľadaním trojíc kartičiek so zvieracími rodinkami.

 Hra obsahuje odolné kartičky z tvrdého kartónu o veľkosti 58 x 58 mm, hracie hárky pre niekoľko variantov, doplnkové hry LOTO-TRIO pre najmenších hráčov a mini encyklopédiu, ktorá obsahuje základné informácie        o jednotlivých druhoch zvierat a návody na všetky herné varianty.

Princíp hry umožňuje používať rôzne varianty hry pre rôzne  starých  hráčov.

Hru môžu hrať už najmenšie deti od 2-3 rokov (pozri hra LOTO-TRIO), ďalej deti predškolského veku (PEXE-DUO), školské deti, tínedžeri aj dospelí hráči a seniori.

Pri hre sa otáčajú TRI kartičky a hľadajú sa TROJICE, ktoré patria k sebe! Každá trojica kartičiek je vybavená rovnakým identifikačným znakom.

Hráč, ktorý nájde najviac trojíc, vyhráva.

Herné kartičky môžu veľmi dobre slúžiť v škôlkach a školách ako edukatívne pomôcky.

Hru produkujú a vyrábajú českí výrobcovia.

Mohlo by sa vám tiež páčiť