Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€  
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

  Slovenská pošta cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS

Na tomto mieste by sme vám radi predstavili, prečo je pre Vás priaznivé nakupovať darčeky pre milované babičky a deduškov práve u nás.

Doprava zdarma od 50 €

Snažíme sa oceniť našich verných zákazníkov, a preto u objednávok nad 50 € ponúkame dopravu zadarmo. Dopravné platíme my.

Pokiaľ si zvolíte platbu formou dobierky, zaplatíte iba poplatok dopravcovi za túto službu.

Pri ostatných foriem platieb neplatíte nič než cenu tovaru.


Odoslanie tovaru do 24 hodín

Zásielky sa snažíme odosielať čo najskôr. Preto ak si objednáte tovar do 9 hodín dopoludnia, vo väčšine prípadov budeme balík expedovať ešte v ten istý pracovný deň a a do dvoch dní bude darček u vás. U platby bankovým prevodom je expedície balíčka podmienená pripísaním platby za objednávku na náš účet.


Viac ako 400 originálnych darčekov

Neustále pre vás hľadáme tipy na nové originálne darčeky. Nájdete tu mnoho darčekov k významným príležitostiam ako sú Vianoce, narodeninysvadobné darčeky alebo obľúbené originálne darčeky. Ponúkame vám to najlepšie z darčekov pre mužov, ženy, babičky i dedkov. Nezabúdame ani na našich najmenších s rozsiahlou kategórií darčekov pre deti. Snažíme sa pre vás robiť predvýber - pre každú oblasť vytipovať a vyskúšať viac variant a tú, ktorá je najlepšia vám ponúknuť. Vďaka tomu máte istotu, že nech už si objednáte čokoľvek, darček zaručene urobí radosť.