Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€  
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

  Slovenská pošta cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!

NARODENINY, KULATÍNY A ŽIVOTNÉ JUBILEA

NARODENINY, KULATÍNY A ŽIVOTNÉ JUBILEA

 

Aj keď svojich blízkych poznáme veľa rokov, výber darčeka môže byť paradoxne tvrdý oriešok. Čo mu mám kúpiť, keď je so všetkým spokojný? Neurazí sa, keď jej prinesiem iba nejakú drobnosť? Alebo sa naopak bude cítiť rozpačito, keď mu venujem drahý darček?

 

Podľa čoho teda vyberať darček pre našich blízkych? Najjednoduchšie je asi riadiť sa tým, čo má dotyčný rád alebo aké má záľuby. Babička je záhradný nadšenec? Máme krásnu kolekciu záhradného náradia, zástery a rukavíc v jednom dizajne. Sleduje rád váš otecko šport? Čo napríklad originálne futbalové, hokejové alebo cyklistické tričko?

Kategóriu originálnych tričiek každý  rok rozširujeme o vtipné tričká, ktoré sa skvele hodia ako darček pre vášho muža.

 

Potrpí si váš starý otec na kvalitnú pálenku? Potom ho určite poteší jedna z našich  darčekových kaziet z moravskej pálenice Gallidestilleri, na ktorú si  môžete vytvoriť vlastnú darčekovú etiketu a potešiť tak dedka osobným darčekom.

Darčeky s venovaním sú vždy tie najosobnejšie. Preto sme pre vás pripravili celú kategóriu darčekov s venovaním.

 

Pokiaľ sa chystáte na veľkú oslavu päťdesiatin, určite oceníte originálnenarodeninové tričko Old Harvest 1971. Päťdesiatka totiž do starého železa nepatrí!

 

Ďalší krásny darček k „okruhlinám“je napríklad zlaté šumivé víno.Keď víno zreje s vekom, prečo by ho nemohol mať aj náš partner, otec alebo syn? Krásna fľaša s nevšedným obsahom poteší každý maškrtný jedná o  kutila, motorkára jazýček.

 

U nás na webe Familium.sknájdete darčeky aj k ďalším výročiam a iným jubileám. Na svoje si tu príde každý, či už sa alebo napríklad milovníka piva.

 

A aký darček dostane váš blízky od vás?