Alkoholové darčeky pod vianočný stromček : V rozumnej miere a originálnom balení

Alkoholové darčeky pod vianočný stromček : V rozumnej miere a originálnom balení

Darčekové súpravy

Veľmi obľúbené sú darčekové súpravy a koše. Napríklad kombinácia vynikajúceho šampanského s kvalitnou chilli čokoládou. Netradičné spojenie prináša netradičný gurmánsky zážitok. Dárkový plechový koš  poteší rodičov, starých rodičov aj vášho partnera či partnerku. A naviac si môžete spoločne pripiť na zdravie. Výhoda darčekových košov je, že obsahujú viac rôznych nápojov a pochutín, ktoré k sebe krásne ladia. A  vám ušetria zložité balenie a aranžovanie. Ženy zase ocenia darčekovú sadu portských vín. Portské je klasika, s ktorou nemôžete šliapnuť vedľa.

 

Doplnky, bez ktorých by ste si  tak nepochutili.

Nemusíte kupovať len alkohol, radosť urobíte aj dekoratívnymi pohárikmi alebo napríklad vkusnou ploskačkou. A ak chcete byť ešte originálnejší, nadeľte pod stromček svojmu drahému napríklad hru Volání divočiny. Hra obsahuje tri kocky a tri poháriky, z ktorých môžete piť. Vedzte, že triezvy túto hru zakončí len málokto. Ideálne napríklad na Silvester, ktorý  s veľkou pravdepodobnosťou tento rok budeme tráviť doma.

 

 Vianočné vína

Obdarovať svojich blízkych na Vianoce môžete i štýlovými vínami, ktoré sú určené práve na vianočné  obdobie. Radosť urobí napríklad Luxusní šumivé víno se zlatem . Tieto limitované  edície sú určené priamo pod vianočný stromček. Tak neváhajte a urobte radosť sebe aj svojim príbuzným.

   

Kozmetika s nádychom alkoholu

A ak nechcete kupovať priamo alkohol, čo tak  kozmetiku s príchuťou piva , vína alebo rumu? Tú najviac ocenia práve muži. Darčekové balenieBeer Spa nielenže skvele vyzerá, ale tiež obsahuje hotový poklad. Kozmetické kúsky, ktoré svojou náplňou pripomínajú pivo. Majú penu, sú zlatisté, ale nepite ich! Sú určené na umývanie tela i vlasov. Navodia dokonalú atmosféru. Milovníci piva zajasajú. Ponúkame aj  rumovou kosmetiku, ktorá nádherne vonia. Alkohol môže mať mnoho podôb a v tomto prípade ranné  „bolenie hlavy“ nehrozí.

  

Šťastie praje pripraveným

A aby ste si boli istí, že si  môžete sadnúť za volant, ponúkame aj kvalitný  alkohol testr, ktorý je naozaj praktický a môže dotyčnému zachrániť život aj vodičák. Pretože, ako všetci vieme, zostatkový alkohol je zradný. A ak máte v rodine barmana alebo milovníka koktailov, iste ho potešíte touto originálnou sadou na přípravu koktejlů , alebo dizajnovou vývrtkou ve tvaru kostry.