Rozmaznávajte sa

Rozmaznávajte sa

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlásila celosvetovú krízu v oblasti duševného zdravia. Uvádza, že súčasná generácia je vystavená syndrómu vyhorenia viac než ktorákoľvek generácia predtým. Určite to už každý z nás niekedy zažil. Veľa učenia, narodenie potomka, náročné obdobie v práci, starostlivosť o rodinu ... príkladov poznáme viac než dosť. Veľmi dôležité je nájsť si v týchto chvíľach čas iba pre seba a venovať sa starostlivosti o seba.

 

Premýšľali sme, a radi by sme vám priniesli niekoľko tipov na to, ako si ten svoj čas užiť.

Prinášame vám niekoľko z nich.

 

Infralampa  alebo  svetelná terapia pre telo i dušu

Vedeli ste, že infralampa pomáha liečiť mnohé zdravotné problémy, ako napríklad kožné problémy alebo jazvy, ktoré vznikli po operácii? Dá sa využiť aj na liečbu prechladnutia či proti bolestím svalov po cvičení alebo námahe. A v týchto jesenných sychravých dňoch jeinfralampa aj ďalším zdrojom tak blahodarného svetla.

 

Masážna vanička s aromaterapiou Beurer FB 35

Doprajte sebe alebo svojim blízkym zaslúžený odpočinok amasáž nohou s aromaterapií. Kvalitná masážna vanička nemeckej značky Beurer je skvelým darčekom, ktorý prispeje k zdravým nohám. Relaxačná masáž nôh podporuje krvný obeh a výrazne obmedzuje pocit ťažkých nôh.

Masážna vanička má odnímateľnú arómu filter a 3 funkcie - vibračná masáž, bublinková masáž a udržiavanie teploty. Môžete si tak sadnúť k svojej obľúbenej knihe či relácie, nohy vložiť do vaničky a relaxovať v pokoji a pohode.

 

Ďalší skvelý pomocník pre relaxáciu nôh a ich zdravie sú gelové návleky s léčivými oleji. gélové návleky s liečivými olejmi. Tie sú určené suchým a popraskaným pätám, ktoré trápia veľa ľudí unavených dnešnom hektickým životom. Obsahujú liečivé oleje, ktoré vaše päty zmäkčia a zvláčnia. Hydratačné návleky sú skvelým darčekom pre všetky ženy babičku, matku i sestru.

 

Tvárová sauna s aromaterapiou značky JOYCARE

Neriešte už donekonečna problémy s pleťou. Prinášame vám obličejovou saunutvárovú saunu s nadstavcami na vonné oleje, ktorá vám pomôže riešiť rôzne zdravotné ťažkosti tváre. Táto tvárová sauna disponuje nástavcom na vonné oleje, ktoré pomôžu vašu pleť zvláčniť či uvoľniť nos pri nádche a prechladnutí.

  

Kozmetické balíčky 

Snáď každá žena miluje kozmetiku, takže kozmetickým balíčkom z našej ponuky rozhodne nešliapnete vedľa. A je jedno či  má dvadsať, alebo šesťdesiat rokov. Potešte svoju mamičku alebo babičku  napríklad balíčkom  vinné kosmetikyvínnej kozmetiky alebo kvalitnou rašelinovou sadou.