Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – PPL 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39 €
  Kuriér - PPL 3,89 €

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!
V nedeľu nás čaká prvá adventná nedeľa. Je to čas, kedy deti dostanú adventný kalendár. Očakávanie Štedrého dňa to je Čarovný čas a adventný kalendár k tomu patrí. Niektoré deti ho dostávajú až od Mikuláša, a tak otvárajú prvých päť políčok naraz.
Retro štýl preniká do viacerých oblastí života a výnimkou nie sú ani hračky. Tatrovka, stavebnice Merkur, guľôčkové počítadlo, plechové hračky, nafukovacie zvieratá či staré dobré drevené kocky ... S takýmito hračkami sa hrala generácia tých, ktorí sú dnes sami rodičmi, a dodnes v nich vyvolávajú spomienky na ich detstvo.

Ako si zostaviť rodokmeň

Publikováno: 16.10.2019
Asi každý z nás už niekedy premýšľal o tom, kde má svoje korene. Kto boli naši príbuzní, odkiaľ pochádzali, kedy sa narodili, aké bolo ich povolanie...

SPÄŤ DO ŠKOLY

Publikováno: 20.08.2019
Prázdniny sa pomaly chýlia ku koncu a na deti čakajú nové školské povinnosti. Bezstarostné dni plné zábavy a dobrodružstiev vystriedajú však nielen povinnosti, ale aj stretnutia s kamarátmi. My dospelí dobre vieme, aké to je, vrátiť sa po dovolenke do práce, niekedy veľmi náročné. Prinášame vám preto niekoľko rád a tipov, ako deťom návrat do školských lavíc čo najviac spríjemnit.