Ako originálne zabaliť darčeky?

Publikováno: 15.04.2021
Poznáme to asi všetci. Chceme potešiť niekoho zo svojich blízkych milým darčekom, ale nestačí len darček vymyslieť a zaobstarať. Potom príde pre mnohých ten najväčší problém - ako ten krásny darček originálne zabaliť?
Patríte medzi ľudí, ktorí priamo milujú štipľavé jedlá? Alebo máte niekoho v rodine, komu musíte čas od času trochu "priostriť" omáčku či polievku? Potom vedzte, že čo je štipľavé, je zdravé. A ako sa hovorí, ak chcete "vypáliť červíka", nemusíte siahať po pálenke. Stačí mať po ruke chilli papričky. Prečo sú zdravé, dobré a aké majú ďalšie účinky?
Už ste si našli čas na výber vianočných darčekov? Ak nie, teraz je ten správny čas! Navyše nemusíte nikam chodiť, stačí si otvoriť počítač, uvariť dobrú kávu alebo čaj, pekne sa uvelebiť a vyberať napríklad u nás na Familium.cz. Pod stromček môžete darovať prakticky čokoľvek. Veľmi obľúbené sú alkoholové darčeky, najmä však kvalitné vína, rôzne súpravy a doplnky. Nezabudnite, že na Vianoce sa schádza rodina a priatelia, nasleduje tiež Silveste

Rozmaznávajte sa

Publikováno: 22.10.2020
Iste to pre Vás nie je novinka,  keď vám povieme, že čas, ktorý venujete sami sebe, prispieva k vašej duševnej pohode. Každý z nás občas taký čas potrebuje. Pomôže nám na chvíľu sa zastaviť a načerpať energiu na ďalšiu prácu a povinnosti. Potom myslíme pozitívne, sme veselší a máme viac energie.
Dňa 13. septembra si každoročne pripomíname Medzinárodný deň čokolády. Ak patríte medzi milovníkov tejto sladkej pochutiny, potom si určite prídete na svoje. Vedeli ste, že čokoládu ľudia jedli už 1 900 rokov pred Kristom? A ako vlastne spoznať skutočne kvalitnú čokoládu od presladenej  náhrady? Zobrali sme si túto lahôdku na paškál a dáme vám aj pár tipov, akým  sladkým darčekom potešíte svojich najbližších.
Zobrazuji 1 do 5 z 11 (1 Stránek)