Doprava a platba

 • Možnosti platby
  Bankovým prevodom zdarma
  Platobnou kartou zdarma
  Dobierka – Zásielkovňa 0,39 €
  Dobierka – Kurier 0,79 €
 • Možnosti dopravy
  Zásielkovňa 2,39€  
  Kurier -doručenie na adresu cez dopravcu Zásielkovňa
  3,89€

  Slovenská pošta cez dopravcu Zásielkovňa

  3,89€

Pri objednávke nad 50 € doprava zadarmo!
Chystáte sa na svadbu a premýšľate, akým darčekom novomanželov prekvapíte? V dnešnej dobe je mnohokrát "moderné" a praktické prispieť ženíchovi s nevestou napríklad na svadobnú cestu alebo vybavenia do domácnosti. Na druhej strane nie je nad "hmotný" a originálny darček, na ktorý budú radi spomínať ešte niekoľko rokov po svadbe. Máme pre vás pár tipov, čo vybrať.
Aj oteckovia si zaslúžia pozornosť! Deň matiek pozná snáď každý, avšak to, že existuje aj Deň otcov, je už  menej známe. Napriek tomu aj oteckovia majú svoj  "dátum v kalendári.  Tento významný deň pripadá na tretiu júnovú nedeľu. Tento rok sa teda Deň otcov slávi 20. júna. Aké sú korene tohto sviatku a ako by sme mohli svojím oteckom poďakovať?

Ako originálne zabaliť darčeky?

Publikováno: 15.04.2021
Poznáme to asi všetci. Chceme potešiť niekoho zo svojich blízkych milým darčekom, ale nestačí len darček vymyslieť a zaobstarať. Potom príde pre mnohých ten najväčší problém - ako ten krásny darček originálne zabaliť?
Patríte medzi ľudí, ktorí priamo milujú štipľavé jedlá? Alebo máte niekoho v rodine, komu musíte čas od času trochu "priostriť" omáčku či polievku? Potom vedzte, že čo je štipľavé, je zdravé. A ako sa hovorí, ak chcete "vypáliť červíka", nemusíte siahať po pálenke. Stačí mať po ruke chilli papričky. Prečo sú zdravé, dobré a aké majú ďalšie účinky?
Už ste si našli čas na výber vianočných darčekov? Ak nie, teraz je ten správny čas! Navyše nemusíte nikam chodiť, stačí si otvoriť počítač, uvariť dobrú kávu alebo čaj, pekne sa uvelebiť a vyberať napríklad u nás na Familium.cz. Pod stromček môžete darovať prakticky čokoľvek. Veľmi obľúbené sú alkoholové darčeky, najmä však kvalitné vína, rôzne súpravy a doplnky. Nezabudnite, že na Vianoce sa schádza rodina a priatelia, nasleduje tiež Silveste
Zobrazuji 1 do 5 z 13 (1 Stránek)